۱۴۰۳-۰۳-۰۶ ۳:۰۸ ق.ظ

کارگروه تحقق شعار سال در استاندارد البرز تشکیل شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد آئینی با اشاره به اهمیت فرمایشات مقام معظم رهبری و لزوم تبیین دقیق پیام‌های نوروزی معظم له، از تشکیل کارگروه تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در اداره کل استاندارد استان البرز در راستای جهش تولید با مشارکت شهروندان خبر داد.

عضو شورای معاونین سازمان ملی استاندارد ایران مطرح کرد: یکی از وظایف سازمان ملی استاندارد ارتقای کیفیت واحدهای تولیدی است که با ارتقای کیفیت فرآورده‌های تولیدی ایرانی و افزایش میزان تقاضا، فرآیند جهش تولید اتفاق خواهد افتاد.

وی گفت: جمهوری اسلامی در طول حیات خود همواره از مشارکت شهروندان در رویدادهای اجتماعی، سیاسی، فرهنگی استقبال کرده و علت تاکید رهبری بر مشارکت شهروندان به ویژه در امور اقتصادی، استفاده صحیح از نظرات مشورتی صاحب نظران حوزه‌های صنعت، تجارت، اقتصاد و بازار توسط مدیران اقتصادی کشور است.

مدیرکل استاندارد استان البرز بیان کرد: برای تحقق شعار سال ۱۴۰۳ مصمم هستیم از نظرات انجمن‌ها، تشکل‌های غیردولتی، مجامع امور صنفی، اتاق‌های بازرگانی، کشاورزی و صنعت به طور ویژه در سال ۱۴۰۳ بهره مند شویم و مشکلات احتمالی را رصد کنیم.

آئینی با اشاره به استقرار منطقه ویژه اقتصادی پیام در استان البرز عنوان کرد: آماده ارائه خدمات به تجار، بازرگانان، واحدهای تولیدی و صادر کنندگان و واردکنندگان کالا در این منطقه با استفاده از شبکه آزمایشگاه‌های همکار البرز و استان‌های مجاور هستیم و از حضور آنان در استان البرز استقبال می‌کنیم.

[ad_2]

Source link

بیشتر بخوانید  خودکشی بایدن زیر پل پارک‌وی! / چرا آمریکایی‌ها به‌صورت علنی از اغتشاشات جوکری حمایت کردند؟