۱۴۰۳-۰۳-۱۰ ۵:۳۷ ب.ظ

پایان خواهر خواندگی دو مدعی قهرمانی

[ad_1]

کد خبر : ۱۹۵۵۲۱۷ | ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۰ | ۴٫۶K بازدید | ۱۴ دیدگاه

در افتتاحیه لیگ پوست هم را می‌کنند

تقابل سپاهان و تراکتور تبریز در هفته نخست لیگ برتر بدون شک مهم‌ترین بازی حساس در افتتاحیه پرحاشیه لیگ برتر بدون هیچ خواهر خواندگی از پیش تعیین شده‌ای خواهد بود!

پایان خواهر خواندگی دو مدعی قهرمانی

به گزارش ورزش سه، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران پس از کش و قوس‌های فراوان با تاخیر چند روزه آغاز می‌شود تا هفته نخست لیگ برتر چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری پیگیری شود.

قرعه کشی بیست و سومین دوره لیگ برتر باعث برگزاری حساس‌ترین بازی‌ها در هفته‌های ابتدایی شده است تا اولین تقابل دو غول قهرمانی در نخستین هفته شکل بگیرد.

سپاهان اصفهان ساعت ۱۹ چهارشنبه هفته جاری در حالی از تراکتور میزبانی می‌کند که احتمالا دیگر خبری از فرش قرمز اصفهانی‌ها برای حریف پر تماشاگر تبریزی نباشد.

عقد خواهرخواندگی بین دو باشگاه، چند فصل قبل در اوج درگیری محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور با سرخابی‌های پایتخت شکل گرفت تا بازی‌های سپاهان و تراکتور حاشیه‌های کمتری داشته باشد.

1905649

رسم نانوشته خواهر خواندگی بین این دو باشگاه بر خلاف باشگاه‌های اروپایی به پذیرایی لیدرهای دو تیم از همدیگر به صرف شام و چای قبل از روز مسابقه خلاصه شده بود.

اتفاقی که هیچ تاثیری در روابط تجاری، اداری و مالی بین دو باشگاه نداشت تا عقد خواهر خواندگی آنها کمترین بازدهی را داشته باشد.

بازی برگشت تراکتور و سپاهان در تبریز نقطه شروعی دوباره در جنگ دو تیم پر طرفدار شهرستانی بود.

لیزرهای بی‌شمار تراکتوری‌ها روی چشم پیام نیازمند دروازه‌بان ملی پوش سپاهان هنگام زدن ضربه پنالتی شروع ماجرای جدید در روابط بین دو تیم و دو باشگاه شد.

بیشتر بخوانید  تامین بودجه عجیب پیکان از فروش سه بازیکن

همان اتفاق باعث برد یک بر صفر تراکتور مقابل سپاهان شد تا زردپوشان اصفهانی نزول خود در جدول لیگ برتر را آغاز کرده و جام را دو دستی تقدیم پرسپولیس کنند.

البته این پایان ماجرا نبود. رضا اسدی زننده گل پیروزی بخش تراکتور در نقل و انتقالات تابستانی به سپاهان کوچ کرد تا رفتن او تبدیل به صحبت‌های جنجالی محمدرضا زنوزی مالک تراکتور شود. زنوزی درباره جدایی اسدی به عنوان یکی از ارزنده‌ترین بازیکنان فصل گذشته تیمش گفت: همین امسال اختلاف قیمتی که ما با یک بازیکن داشتیم، تقریبا چهار برابر با بازیکنی دیگر است.

1905648

سپس زمانی که محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر به نام این بازیکن اشاره کرد، زنوزی گفت: ما به رضا اسدی ۱۵ میلیارد تومان پیشنهاد دادیم، قراردادی که بست من شنیدم ۵۳ میلیارد تومان بود. دو ساله بسته و سال بعد هم ظاهرا شصت و خرده‌‌ای بوده است.

ارقامی جنجالی که با واکنش رسمی باشگاه سپاهان همراه بود تا محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه تصمیم به شکایت از زنوزی بگیرد.

باشگاهی که نه تنها اسدی را از چنگ تراکتوری‌ها در آورد بلکه در اوج درگیری کاوه رضایی با توجه به شکایت تراکتوری‌ها از وی تصمیم به عقد قرارداد با این بازیکن نیز گرفت تا نشان از دندان‌های تیزشده سپاهان برای رسیدن به قهرمانی در مقابل هر حریفی بدهد.

جنجال‌هایی که بین دو خواهر خوانده هیچ معانی ندارد تا حالا تبدیل به جنگ دو تیم پرطرفدار شهرستانی در قلب نصف جهان باشد.


[ad_2]
Source link