۱۴۰۳-۰۳-۲۴ ۸:۵۲ ب.ظ

نیرو‌های صهیونیست از ترس واکنش ایران در حالت «آماده‌باش کامل» قرار گرفتند

گزارش‌ها حاکی از آن است که رژیم صهیونیستی فرماندهی پدافند هوایی خود را برای مقابله با حمله موشکی یا پهپادی احتمالی از سوی ایران افزایش داده و ارتش اشغالگر نیز در حال بررسی بازگشایی پناهگاه‌های تل‌آویو است.

به گزارش گاردین، ارتش رژیم صهیونیستی مشغول ایجاد پارازیت و مختل کردن جی‌پی اس است که به عنوان اقدامی برای دفع موشک‌های هدایت شونده در نظر گرفته می‌شود.

گفته شده پارازیت‌ها به مناطق کلیدی در سرزمین‌های اشغالی از جمله تل‌آویو و بیت‌المقدس گسترش یافته که نگرانی‌هایی را در مورد پیامد‌های بالقوه بر ایمنی هوانوردی ایجاد کرده است.

صبح امروز نیز گزارش داده شد که مرخصی برای تمامی واحد‌های رزمی ارتش رژیم صهیونیستی متوقف شده است.

افزایش هراس صهیونیست‌ها در حالی رخ می‌دهد که عاموس یادلین، رئیس سابق اطلاعات رژیم صهیونیستی ساعاتی پیش مدعی شد تهران ممکن است آخرین جمعه ماه رمضان (فردا) دست به اقدام متقابل بزند.

رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در تجاوزی جنایتکارانه و خلاف قوانین بین المللی به کنسولگری کشورمان در دمشق حمله کرد که به دنبال آن هفت نفر از جمله دو مقام نظامی بلندپایه به شهادت رسیدند.

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به این حمله گفت: «این تجاوز را ناقض همه موازین دیپلماتیک و معاهدات بین‌المللی می‌دانیم. بنیامین نتانیاهو به دلیل ناکامی‌های پی در پی در غزه و ناکامی در دستیابی به اهدافش، تعادل روانی خود را کاملا از دست داده است».

حسین اکبری، سفیر ایران در سوریه پیش از این اعلام کرد که پاسخ ایران به حمله اخیر به همان شدت و سختی خواهد بود.

بیشتر بخوانید  نبرد با ۵ ارتش و موازنه وحشت ایران