۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۸:۴۷ ق.ظ

نکونام در انتظار سکوهای آبی در آزادی

[ad_1]

کد خبر : ۱۹۷۳۷۰۳ | ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۶ | ۱۳٫۵K بازدید | ۲۰ دیدگاه

شاید گودبای پارتی استقلال با تهران

سرمربی استقلال امیدوار است آزادی را پر از تماشاگر با پیراهن و‌ پرچم آبی ببیند.

نکونام در انتظار سکوهای آبی در آزادی

به گزارش “ورزش سه”، استقلال فردا در دیداری معوقه به مصاف هوادار تحت هدایت محمود فکری خواهد رفت. این نخستین دیدار شاگردان نکونام در این فصل با حضور‌ هواداران است و شاید آخرین دیدار استقلال در ورزشگاه آزادی باشد.

اگرچه پیش از این خطیر مدیرعامل آبی‌ها از مشهد و کیش برای میزبانی صحبت و حتی از امکانات کیش نیز دیدن کرده بود، جواد نکونام به صراحت گفت مخالف رفتن تیمش به شهر دیگری است و اگر اینگونه باشد تیمش در تمامی مسابقات میهمان خواهد بود.

نکونام در این زمینه گفت: اینکه استقلال بخواهد از تهران بیرون برود، واقعا برای فوتبال ما بد است. روز آخر هم به آقای خطیر گفتم و اعلام کردم شرایط طوری نیست که به کیش برویم و میزبانی کنیم و تمام برنامه ما این است که در تهران باشیم. ان‌شاءالله مسئولین بتوانند دو، سه ورزشگاه را آماده کنند تا در تهران میزبانی کنیم. اگر قرار است بازی‌ها جای دیگری برود، بتوانیم در تهران میزبانی کنیم. خواهش من این است که بتوانیم تا نیم فصل در ورزشگاه آزادی بازی کنیم و بعد از نیم فصل با توجه به تعطیلی و استراحتی که فوتبال ما دارد، رسیدگی شود.

سرمربی آبی‌ها امیدوار است تا پایان مسابقات نیم‌فصل ‌نخست تیمش بتواند در ورزشگاه آزادی به میدان برود و سپس در زمان جام ملت‌های آسیا و فاصله کنونی تا آن زمان یک ورزشگاه دیگر‌ در شهر تهران (دستگردی یا تختی) یا شهر قدس و کرج شرایط میزبانی داشته باشد و بازی‌هایش را در آنجا برگزار کند.

بیشتر بخوانید  رقابت تیم تپانچه ایران و پاکستان برای نشان برنز

با تمام این تفاسیر فردا نخستین و شاید آخرین دیدار جواد نکونام در این فصل در ورزشگاه آزادی است و انتظار او از هواداران تیمش این است که پرشور به ورزشگاه بیایند و استقلال را تنها نگذارند.

نکو در کنفرانس امروزش بخش مهمی را به هواداران تیمش اختصاص داد و گفت: خیلی خوشحالیم از اینکه فردا هوادارانمان را در ورزشگاه می‌بینم. از روز اول گفتم ممنون آنها هستم. چه زمانی که در استقلال بودم و چه نبودم، هواداران به من لطف داشتند و تا آخر عمرم مدیون هواداران استقلال هستم و همیشه به یاد من می‌ماند. امیدوارم که فردا بتوانیم یک بازی خوب و باکیفیت و همراه با نتیجه برای هواداران به ارمغان بیاوریم.

وی‌ ادامه داد: دوست دارم به آنها بگویم چیزی که همیشه در کودکی داشتم و آن شرایط همیشه در ذهنم است، امیدوارم که آنها را با لباس و پرچم آبی در استادیوم ببینم و بازی را برای حریفان سخت کنند و بتوانیم با حضور آنها نیرو و انرژی بیشتری برای عملکرد بهتر در زمین داشته باشیم.


[ad_2]
Source link