۱۴۰۳-۰۳-۲۴ ۹:۵۷ ب.ظ

نحوه نگهداری اسرای اسرائیلی توسط مقاومت رسوایی جدید برای نتانیاهو

[ad_1]

به گزارش گروه عبری خبرگزاری تسنیم، روزنامه هاآرتص در گزارشی در این رابطه به نقل از یکی از اسرای آزاد خبر داد، یحیی السنوار رهبر حماس در غزه با برخی از اسرای اسرائیلی در همان روزهای اول آغاز جنگ در یکی از تونل‌ها دیدار کرده و به آنها اطمینان گزندی به آنها نخواهد رسید و در چارچوب توافقنامه مبادله آنها باز گردانده می‌شوند.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم به نقل از یکی از اسرای صهیونیست که به تازگی آزاد شده است گفت: السنوار به زبان عبری با ما سخن گفت و به ما نسبت به سلامت مان اطمینان داد.

این زن صهیونیست افزود: ما و تعداد دیگری از اسرا در یکی از تونل‌ها بودیم که چیزی در حال حرکت است بعد از آن دربی باز شد و از میان در فردی با محاسن به نزدیک ما آمد، او به زبان عبری تسلط کامل داشت و به شکل شیوایی سخن می‌گفت، وی گفت من یحیی السنوار هستم شما در این مکان در امنیت قرار دارید و گزندی به شما وارد نخواهد شد.

به نوشته این رسانه، سخنان اسرای آزاد شده اسرائیل در رابطه با نوع رفتار حماس با آنها ضربه مهلکی به نتانیاهو است که تلاش می‌کند جنبش حماس را یک جنبش تروریستی توصیف کند که سعی می‌کند یهودیان را به طور اعم از بین ببرد، اما این سخنان باعث شد تا این گفتمان و روایت دچار مشکل شده و چهره صحیح مقاومت فلسطین نمایان شود.

گفتنی است یحیی السنوار بیش از ۲۰ سال را در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر برده و در آنجا به زبان عبری کاملا مسلط شد، وی در چارچوب توافقنامه مبادله اسرای فلسطینی با شالیط در سال ۲۰۱۱ از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد شد.

بیشتر بخوانید  تحولات اوکراین| شرط روسیه برای به رسمیت شناختن حاکمیت کی یف بر مرزهای سال 1991- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link