۱۴۰۳-۰۲-۳۱ ۷:۱۲ ق.ظ

مقام حزب الله: انتقام مقاومت شدید خواهد بود/ پروژه حذف فلسطین شکست خورد

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی سخنانی درباره روند تقابل مقاومت با دشمن صهیونیستی در غزه و جنوب لبنان اعلام کرد، مواضع مردم فلسطین و مقاومت افسانه‌ای آنها در غزه، بار دیگر آرمان فلسطین را احیا کرده و آن را به مسئله اصلی در سطح جهانی تبدیل کرد.

محمد رعد در گفت‌وگو با وبگاه خبری العهد اظهار داشت، دشمن صهیونیستی و نیروهای استکبار و استعمار و حامیان آنها که از بیش از ۷۰ سال گذشته در تلاش برای حذف مسئله فلسطین بودند، در این پروژه خود متحمل شکستی جبران‌ناپذیر شدند. انتقام ما از دشمن صهیونیستی و همه طرف‌هایی که از جنایات وحشیانه این رژیم علیه امت اسلامی و هم‌وطنان ما حمایت می‌کنند، بسیار بزرگ خواهد بود.

این مقام حزب‌الله افزود، هر چقدر هم که طول بکشد ما اطمینان داریم که ملت مبارز فلسطین بر دشمن صهیونیستی پیروز خواهند شد؛ چرا که این ملت صاحبان حق هستند و هدفی عادلانه دارند. وظیفه ما در این زمینه آن است که راه شهدا را ادامه دهیم و تا زمان تحقق اهداف شهدا، در این راه ثابت قدم بمانیم. وظیفه ما همچنین به عنوان خانواده شهدا این است که برای کسب رضایت خداوند متعال همچنان استوار بمانیم و آرزوی همه شهدای پاک خود را در تحقق آزادی و عدالت و عزت محقق کنیم.

محمد رعد تصریح کرد، پروژه امت اسلامی درواقع پروژه پیروزی و عزت است و شهادت، فداکاری در راه رسیدن به هدف می‌باشد. ما به خانواده‌های شهدا و اسرا و نیز همه حامیان آرمان فلسطین در جهان و نیز مردم عزیز یمن درود می‌فرستیم. ما همگی شاهد شهامت و شجاعت مثال‌زدنی قهرمانان یمنی و ملت عزیز این کشور هستیم و مطمئنیم این ملت مومن و مبارز می‌توانند با همه سختی‌ها مقابله کنند.

بیشتر بخوانید  پایان عملیات یازده روزه شمشیر قدس و آغاز صفحه جدید تقابل در فلسطین اشغالی

رئیس فراکسیون مقاومت در پایان به تشدید تحرکات خصمانه آمریکا علیه یمن و تشکیل ائتلاف جدید ضد این کشور اشاره و تاکید کرد، علت این تحرکات آمریکا آن است که یمن با نقش محوری و مهم خود از ابتدای عملیات طوفان الاقصی تاکنون، دشمن صهیونیستی-آمریکایی را سردرگم کرده و ما ایمان داریم یمن عزیز به تنهایی قادر است به همه متجاوزان پاسخ قاطعانه بدهد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link