۱۴۰۳-۰۳-۰۸ ۶:۲۰ ب.ظ

مشاور وزیر خارجه آمریکا وارد تل آویو شد

به گزارش مهدنو به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روسیا الیوم، فرستاده ویژه آمریکا برای بررسی تنش در سرزمین های اشغالی و فلسطین، وارد تل آویو شد.

سفارت آمریکا در اراضی اشغالی عصر جمعه اعلام کرد که «هادی عمرو فرستاده ویژه آمریکا برای بررسی موضوع آرامش پایدار بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها وارد تل آویو شده است.»

سفارت آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: عمرو که رسما سمت مشاور وزیر امور خارجه در امور اسرائیل و فلسطین را برعهده دارد، امروز به منظور تلاش برای برقراری آرامش پایدار با اذعان به حق اسرائیل در دفاع از خود وارد تل آویو شد.

این سفارتخانه مدعی شده است که اسرائیلی ها و فلسطینی ها مستحق آزادی، امنیت و کرامت به اندازه برابر هستند.

در همین حال وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد: تماس های زیادی با مسئولان اسرائیلی، فلسطینی و دیگر شرکا داریم؛ مشاور وزیر خارجه اکنون در حال رایزنی با مسئولان اسرائیلی است و هنوز چیزی نداریم که در مورد آن اعلام کنیم.

این درحالی است که با وجود جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در چند روز گذشته و بمباران مناطق مسکونی و منازل فلسطینیان، آمریکا حتی از صدور بیانیه علیه این رژیم در سازمان ملل و شورای امنیت جلوگیری کرده است.

بیشتر بخوانید  دارندگان دسته چک های قدیمی تا مهر فرصت دارند / 91.7درصد چک ها وصول شدند- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم