۱۴۰۳-۰۳-۰۲ ۸:۱۹ ق.ظ

مسئولین شهرستان هرسین دستاورهای نظام را تبیین کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، ابوطالب ایتوندی ظهر سه شنبه در نشست بصیرتی جهاد تبیین در شهرستان هرسین، اظهار کرد: نقش و مشارکت حداکثری مردم در کارزار انتخابات به عنوان یکی از مؤلفه‌های اقتدار نظام اسلامی در ارتقا جایگاه کشور در عرصه‌های بین المللی است.

وی افزود: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات که یک تکلیف شرعی و واجب سیاسی است قدرت چانه زنی و دیپلماسی نظام را در عرصه‌های جهانی و معادلات و سیاست‌های خارجی کشور را ارتقا خواهند داد.

فرماندار شهرستان هرسین از مسئولین خواست با تبیین دستاوردهای نظام و قیاس آن با چهل و پنج سال پیش جایگاه عظیم کشور را در عرصه‌های علمی، نظامی، نانو، کشاورزی، هوا و فضا و سایر رتبه‌ها را برای مردم تشریح کنند.

ایتوندی بیان کرد: از زمان پیروزی انقلاب، کشور همواره هدف هجمه‌ها و تحریم‌های شکننده و ظالمانه دشمنان بوده است و مردم با مشارکت حداکثری در صحنه‌های حمایت از نظام و ولایت، ایستادگی و عدم سازش خود را به رخ یاوه گویان و استکبار جهانی کشانده‌اند.

فرماندار هرسین گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری پیروزی نزدیک است و انشاالله به فتح قله پیروزی که حضرت آقا فرمودند نزدیکیم.

[ad_2]

Source link

بیشتر بخوانید  حمله ارتش سوریه به مواضع تروریست ها/ مواضع گروهک «ترکستانی» و «تحریر الشام»کانون این حمله- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم