۱۴۰۳-۰۴-۰۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

لاریجانی و یارانش برای انتخابات مجلس لیست می‌دهند

نماینده سابق مجلس گفت: جریانات اعتدالی یا همان نیروهای موسوم به میانه‌رو در هر دو جبهه اصلاحات و اصولگرا فعال‌ هستند، مانند لاریجانی و یارانش که قصد ارائه لیست را دارند‌.

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با خبر فوری افزود: تعداد جبهه‌ها و لیست‌ها به گونه‌ای است که نمی‌شود اکنون از آن‌ها نام برد چرا که همه در حال رایزنی و فعالیت هستند و تعدادشان حتی بیش از کرسی‌های مجلس است.

نماینده سابق مجلس بیان داشت: اینکه لاریجانی و روحانی لیست واحدی بدهند را تایید نمی‌کنم و شاهدی هم بر این مدعا ندارم‌‌.

وی اظهار کرد: روحانی و مدیران گذشته او که وزیر بودند برای نمایندگی ثبت‌نام کردند و قرار است در عرصه انتخابات فعال باشند و اسامی‌شان اعلام شده؛ همچنین حلقه یاران لاریجانی که بیشتر نمایندگان ادوار هستند نیز اکثریت‌شان ثبت‌نام کردند.

نقوی حسینی پرسید: منظور از «حامیان دولت» که با لیست قالیباف خواهند آمد دقیقا چه کسانی هستند؟ زیرا در انتخابات‌ شاهد شکل‌‌گیری قطب‌بندی‌ تحت عنوان «گروه‌های حامیان دولت» نخواهیم بود و به نظرم چنین قطب‌بندی واقعی نیست چون گروه خاصی که با این عنوان در عرصه انتخابات فعالیت بکند نداریم.

 

بیشتر بخوانید  گزارش اولیه سقوط هواپیمای سبک منتشر شد/ توصیه های سازمان هواپیمایی به شرکت فرودگاهها- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم