۱۴۰۳-۰۳-۰۲ ۹:۰۳ ق.ظ

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۴/۲۹؛ کاهش قیمت طلا و سکه در بازار- اخبار قیمت طلا، سکه و ارز – اخبار بازار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۰۰هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

 در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۷۹دلار است.

 

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (پنج‌شنبه ۲۹ تیر ماه) با ثبات نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۱ هزار و ۲۵۹ تومان و ۵ ریال و قیمت حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۰۸ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۶ هزار و ۱۸۸ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۱ هزار و ۹۸۹ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۳۴ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۱۳ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: ‌پنج‌شنبه ۲۹  تیر ۱۱:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (اسکناس)

۴۱  هزار و ۲۵۹  

قیمت دلار (حواله)

۳۷  هزار و ۵۰۸

قیمت یورو (اسکناس)

۴۶  هزار و  ۱۸۸

قیمت یورو (حواله)

۴۱  هزار و ۹۸۹

قیمت درهم (اسکناس)

۱۱ هزار و ۲۳۴

قیمت درهم (حواله)

۱۰ هزار و ۲۱۳

بیشتر بخوانید  جشن‌ و شادمانی مردم از پیروزی مقاومت در نوار غزه و کرانه باختری/ حضور گسترده فلسطینی‌ها در مسجد الاقصی + تصاویر

بروز رسانی: ‌پنج‌شنبه ۲۹  تیر ۱۱:۴۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۲۴  میلیون و ۵۰۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۲۷  میلیون و ۲۵۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۴ میلیون و ۷۵۰  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۹  میلیون و ۸۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۵ میلیون و ۸۰۰ هزار

بروز رسانی: ‌پنج‌شنبه ۲۹  تیر ۱۱:۴۰

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۲ میلیون و ۳۰۰  هزار

مثقال طلا

۹  میلیون و ۹۶۶  هزار

انس طلا(دلار)

۱۹۷۹

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link