۱۴۰۳-۰۲-۳۱ ۶:۱۱ ق.ظ

صدری: مجیدی بی اخلاقی کاملی مرتکب شد

به گزارش مهدنو به نقل از  “ورزش سه”، دقایقی پس از پایان مسابقه پرسپولیس و استقلال، فرهاد مجیدی واکنش تندی را نسبت به اعلام هواداری و کری خوانی محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات نشان داد و در این خصوص گفت: واقعا یک وزیر آنقدر شعور ندارد که نمی‌داند با یک برد و باخت تماشاگران تحت تاثیر قرار گرفته و ناراحت یا خوشحال می‌شوند؟ البته با وجود چنین وزرایی کشور ما دچار مشکل شده است. امیدوارم سطح و شعور این افراد در حد یک وزیر باشد.

 

حالا مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در گفتگویی که با ایسنا داشته، آذری جهرمی را علاوه بر جایگاهش در وزارت ارتباطات، هوادار پرسپولیس دانست و گفت: متاسفانه بعد از بازی شاهد این بودیم که آقای مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال به وزیر محترم ارتباطات توهین کردند. من شرمنده هستم یک فردی با این صراحت به وزیر محترم ارتباطات توهین کند. سرمربی استقلال به وزیر محترم جمهوری اسلامی ایران توهین کرده است.

 

این درحالی است که آقای جهرمی قبلا هم در صفحه‌های شخصی خود اعلام کرده بود هوادار پرسپولیس است و بنابراین حق دارند مثل یک شهروند کری‌خوانی کند و این یک کری‌ ساده بود و در این مسائل بحث وزیر بودن او مطرح نیست. با این حال آقای مجیدی بی اخلاقی کاملی مرتکب شدند. ما حق خودمان می‌دانیم برای بی اخلاقی او نسبت به هوادار خودمان، به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شکایت کنیم که شاهد چنین مواردی دیگر نباشیم.

 

او در پایان صحبت‌هایش عنوان کرد: برای ما واجب است در خدمت هواداران باشیم و به هیچکس اجازه نمی‌دهیم در هیچ جایگاهی به هوادار ما توهین کند، بنابراین از باشگاه استقلال انتظار داریم به خاطر این بی احترامی سریعا از هواداران پرسپولیس، به ویژه وزیر ارتباطات عذرخواهی رسمی کند.

بیشتر بخوانید  نیمار برای باخت مقابل پرسپولیس به آزادی می‌آید!