۱۴۰۳-۰۳-۱۰ ۴:۱۱ ب.ظ

سید حسن نصرالله: عاملان انفجار دمشق تروریست‌های تکفیری هستند

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از تسنیم، سید حسن نصرالله به انفجار‌های تروریستی در منطقه زینبیه دمشق واکنش نشان داد.

وی تصریح کرد: عاملان انفجار‌ها در منطقه سیده زینب (س)، در حومه دمشق، تروریست‌های تکفیری هستند که هدف آن‌ها روشن است.

دبیرکل حزب الله در ادامه گفت هر انقلابی باید برای خداوند عز و جل و در راه او باشد و این پایه و اساس وابستگی و تعلق دینی ما و حتی در چارچوب سیاسی به شمار می‌رود.

وی خاطر نشان کرد رسیدن به قدرت، اگر هدف از آن، توطئه چینی و سلطه طلبی و استکبار نباشد، بلکه اقامه عدل و داد و رفع ظلم و حل مشکل فقر و محرومیت باشد، چنین امری، قیام برای خدا خواهد بود.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد دیکتاتور‌ها و ظالمان در طول تاریخ به خاطر قدرت و جاه طلبی و به بردگی کشاندن مردم و ظلم به آن‌ها جنگیدند، اما حرکت انبیاء و قیام آن‌ها به خاطر خداوند بود.

نصرالله خاطر نشان کرد مقاومت اسلامی لبنان از همان زمان تاسیس به دنبال رقابت با هیچ کس بر سر پول و قدرت نبوده و نیست.

وی افزود: در جهاد و مبارزه سیاسی به دنبال قدرت نیستیم که بخواهیم علیه مردم توطئه کنیم و بر آن‌ها مسلط شویم و به دنبال پست و مقام نیستیم.

دبیرکل حزب الله تاکید کرد حضور ما در قدرت فقط وسیله‌ای برای حمایت از مردم و خدمت و حل مشکلات آنهاست.

وی افزود فردا در راهپیمایی‌های عاشورایی برای لبیک به ندای حسین و زینب (سلام الله علیهما) حضور خواهیم یافت، فردا برای دفاع از کتاب خداوند به خیابان خواهیم آمد تا از کتاب خدا در برابر کسانی که بر اهانت به مقدسات اسلامی اصرار دارند، دفاع کنیم.

بیشتر بخوانید  بازنشر پیام مهم «محمد الضیف» برای آزادی فلسطین

نصرالله خاطر نشان کرد فردا در راهپیمایی عاشورایی از مسجدالاقصی و تمام مظلومان در فلسطین، یمن، بحرین و تمام جهان شرکت خواهیم کرد. شعار اصلی و محوری ما، لبیک یا قرآن، لبیک یا حسین و لبیک یا مهدی خواهد بود.