۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۸:۴۶ ق.ظ

زنده از قلب هانگژو: در انتظار شروع طوفان طلايى!

[ad_1]

کد خبر : ۱۹۶۹۳۴۴ | ۰۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۱۵ | ۲۱٫۵K بازدید | ۷ دیدگاه

فوتبال، كوراش، تنيس روى ميز، اسكيت، تيراندازى

كاروان ورزشى ايران در روز هستم بازى ها در ١٠ رشته ورزشى نماينده خواهد داشت و همچنان اميدوار به افزايش تعداد طلاهاى خود است.

زنده از قلب هانگژو: در انتظار شروع طوفان طلايى!

به گزارش “ورزش سه”، جايگاه دهمى ايران با ٣ طلا، ١١ نقره و ١١ برنز تا پايان روز هفتم نگرانى هاى زيادى را بابت ادامه اين روند و كمبود مدال طلا جهت صعود در جدول افزايش داده است. 

با اين حال كاروان ايران اميدوار به روزهاى آينده و رشته هاى پرمدال است. امروز و در روز هشتم ورزشكاران در رشته هايى همچون تنيس روى ميز، تيراندازى، تيروكمان، شطرنج، قايقرانى، هندبال، فوتبال، دووميدانى، اسكيت و كوراش به ميدان رفته اند؛ اگرچه فقط در چند رشته توزيع مدال انجام مى شود. 

به هر حال بايد نشست و ديد در روز هشتم بازى ها اتفاق ويژه اى براى كاروان ايران رخ خواهد داد يا بازهم نقره و برنز ورزشكاران ما را راضى خواهد كرد. 

در ادامه با اخبار لحظه به لحظه از روز هشتم بازى هاى آسيايى هانگژو همراه ما باشيد:


بولت سپاهانتنيس روى ميز

٧:٣٥: ديدار حساس تيم ملى دوبل ايران با تركيب نيما و نوشاد عالميان مقابل چين ميزبان با حضور پرتعداد تماشاگران ميزبان آغاز شد.

٧:٣٨: اين بازى از مرحله نيمه نهايى است و بازنده مدال برنز مى گيرد و برنده به فينال مى رسد.


بولت ذوب آهنتیراندازی

۶:۴۵: پیگیری مسابقات تراپ در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی. محمد بیرانوند و مرضیه پرورش‌نیا نمایندگان ما در این بخش هستند.

بیشتر بخوانید  زنده از هانگژو: روز دوازدهم روز طلايى ايران
1933683

بولت هوادارتيروكمان

٥:٥٧: كمانداران ايرانى هم از صبح امروز كار خود را در بخش آقايان و بانوان آغاز كردند.

1933662

بولت مس رفسنجاندووميدانى

٥:٥١: در ادامه رقابت‌های دوومیدانی‌بازی‌های آسیایی هانگژو قرار بود صبح امروز حمیده اسماعیل‌نژاد در مسابقات ۲۰۰ متر به رقابت با حریفانش بپردازد، اما در حالی‌که اسمش در فهرست دوندگان بود، در خط استارت قرار نگرفت.

1933657

٥:٥٣: پیگیری‌ها از بهزادی، نایب رییس فدراسیون دومیدانی مشخص کرد که ماده تخصصی وی‌‌۱۰۰ متر است، اما تمایل داشت شانس خود را در این ماده نیز امتحان کند كه باتوجه به اینکه اسماعیل‌نژاد شب گذشته در فینال ۱۰۰ متر دویده بود به دلیل عدم آمادگی لازم از حضور در این ماده انصراف داد.


بولت استقلالاسكيت

٥:٠١: مسابقات تیم ملی اسکیت سرعت ایران اعزامی به بازی های آسیایی  ۲۰۲۲ هانگژو ساعت ۹ صبح امروز (یکشنبه ۹ مهر) به وقت محلی در ماده ۱۰۰۰ متر و در استادیوم Qiantang Roller Sports Centre با حضور نگین شیخی و ملیکا منوچهری راد در بخش زنان و محمد امین حیدری و کیارش شامحمدی  در بخش مردان برگزار شد.

٥:٠:٧: در پایان دور اول بخش زنان و بین هشت شرکت‌کننده، ملیکا منوچهری راد ۱.۳۷.۲۱۷ با زمان و نگین شیخی با زمان ۱.۳۸.۴۱۴ به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و ششم ایستادند و جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند.

1933676

٥:٠٨: در بخش مردان هم کیارش شامحمدی و محمد امین حیدری موفق شدند راهی مرحله بعدی شوند، بدین ترتیب تمام اسکیت‌بازان کشورمان موفق شدند مرحله مقدماتی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

٥:٣٩: مرحله نیمه‌نهایی مسابقات اسکیت سرعت در ماده هزار متر برگزار شد و دو بانوی اسکیت‌باز ایران به رقابت با حریفان در گروه اول پرداختند. بعد از برگزاری مسابقات دو گروه، مشخص شد نگین شیخی با رکورد ۱.۳۷.۰۸۲ و ملیکا منوچهری راد با زمان ۱.۳۷.۱۵۷ توانستند در جمع هشت نفر برتر قرار گرفته و راهی مرحله فینال شوند.

بیشتر بخوانید  هوادار: عوارض عبور از خط قرمزهای‌مان را باید بپردازید!

٥:٤٤: از میان مردان اسکیت‌باز ایران هم محمدامین حیدری با رکورد ۱.۲۷.۳۲۶ فینالیست شد، اما متأسفانه کیارش شامحمدی که زمان ۱.۳۰.۱۵۲ را ثبت کرده بود، از صعود به فینال بازماند.

1933677

٦:١٩: در فينال اسكيت هزار متر زنان ملیکا منوچهری راد با رکورد ۱.۴۲.۷۰۱ و نگین شیخی با زمان ۱.۴۳.۸۶۹ به کار خود پایان دادند. آنها در انتهای مسابقه بین هشت اسکیت‌باز برتر به ترتیب در رتبه‌های هفتم و هشتم ایستادند.

1933678

٦:٢١: در پایان فینال ۱۰۰۰ متر اسکیت سرعت بانوان به ترتیب۲ ورزشکار کشورچین تایپه صاحب مدال های طلا و نقره شدند.ملی پوش کره جنوبی نیز نشان برنز را به خود اختصاص داد.

۶:۵٣: محمدامین حیدری نماینده اسکیت سرعت ایران دربخش ۱۰۰۰ متر پس از حضور در فینال این دوره از مسابقات با ثبت یک خطا در حرکت استارت و  بجا گذاشتن رکورد زمانی یک دقیقه و سی ثانیه و چهارصد و چهل و سه صدم ثانیه  صاحب مدال نشد و با  عنوان ششمی به کار خود در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی هانگژو چین خاتمه داد.


بولت فولادقايقرانى

٥:١٣: هیوا افضلی در دور مقدماتی رقابت های کانو یک نفره ۲۰۰ متر با نمایندگان ازبکستان، ویتنام و چین رقابت کرد با زمان ۵۵ ثانیه و دویست و هفتاد و هشت صدم ثانیه در رده پنجم قرار گرفت.

٥:١٤: سه نفر اول مستقیما راهی فینال شدند و دو نفر بعدی به نیمه نهایی رسیدند. افضلی تا ساعاتی دیگر در مرحله نیمه نهایی برای رسیدن به فینال تلاش می کند.

٥:٢٧: هدیه کاظمی قایقران آب های آرام ایران در ادامه رقابت های بازی های آسیایی در کایاک یک نفره ۵۰۰ متر با نمایندگان ویتنام، چین، سنگاپور، ازبکستان و ماکائو رقابت کرد. او در این نبرد شش نفره با قرار گرفتن در جایگاه سوم مستقیما به فینال رفت. فینال فردا صبح برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید  وقتی نوبخت ناگهان یاد ورزش افتاد!/ بذل و بخشش عجیب و غیرکارشناسی در روزهای پایانی دولت
1933646
1933647

٥:٥٨: در ادامه رقابت های قایقرانی آب های آرام پوریا شریفی، سپهر ساعتچی، علی آقامیرزایی و پیمان قویدل در تیم کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر مردان با تیم‌های هنگ‌کنگ، ازبکستان، کره، قرقیزستان و تاجیکستان رقابت کردند.
قایقرانان ایران بعد از کره جنوبی در رده دوم قرار گرفتند و مستقیما به فینال رفتند.

1933664

٥:٥٩: تیم ایران زمان یک دقیقه و بیست و شش ثانیه و دویست و بیست ثانیه را ثبت کرد. قایقرانان کره نیز با زمان یک دقیقه و بیست و شش ثانیه و سیزده صدم ثانیه در رده نخست قرار گرفتند. فینال پس فردا برگزار خواهد شد.


بولت ذوب آهنكوراش

٥:٤١: طاهره آذرپیوند نماینده وزن منهای ۷۰ کیلوگرم كوراش بانوان با شکست از نماینده چین تایپه حذف شد.

1933648

٥:٤٥: آذرپیوند طی چهار دقیقه مبارزه با لی وینگ چین تایپه ای که نایب قهرمان جهان است نتیجه را واگذار کرد تا خیلی زود از دور رقابت‌ها حذف شود.

۶:۵۵: دنیا آقایی دیگر نماینده کشورمان در وزن منهای ۷۰ در دور اول استراحت خورد و در دور دوم با تسو چیاون کوراش کار قدرتمندی از چین تایپه قرار گرفت و طی چهار دقیقه مبارزه حریف چغر و پر سرعت خود را برد و برنزش مسجل شد.

1933686

[ad_2]
Source link