۱۴۰۳-۰۳-۲۷ ۹:۴۶ ق.ظ

رسانه های صهیونیستی: اسرائیل بعد از حمله به بیمارستان جنگ در افکار عمومی جهان را باخت

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، به دنبال اعتراضات گسترده جهانی در محکومیت جنایت فجیع رژیم اشغالگر در بیمارستان المعمدانی نوار غزه، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که اسرائیل در سایه حملات مستمر خود به غزه در نبرد در افکار عمومی جهان شکست خورد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی دراین زمینه اعلام کرد اسرائیل در تلاش برای به راه انداختن جنگ در افکار عمومی در سراسر جهان به نفع خود بود اما امروز می‌بینیم که بعد از کشتاری که دیشب ارتش اسرائیل در بیمارستان المعمدانی در مرکز نوار غزه به راه انداخت، همه جهان شاهد تظاهرات ضد اسرائیل است.

«ایال بن رئووین» فرمانده سابق تیپ شمالی ارتش رژیم اشغالگر در گفت‌وگو با شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم اعلام کرد که قدرت رسانه‌ای اسرائیل اکنون در معرض آزمون است و تاکنون هیچ موفقیتی نداشته است.

از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی و متعاقب آن تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر علیه غیرنظامیان در نوار غزه از تاریخ ۷ اکتبر، این رژیم در تلاش برای مظلوم‌نمایی از طریق دروغ‌پردازی با هدف تاثیرگذاری بر افکار عمومی جهان و تغییر ذهنیت مردم دنیا نسبت به ماهیت جنایتکاری و تروریستی صهیونیست‌ها بود. صهیونیست‌ها در این راه به ساختن روایت‌های دروغین و جعلی علیه مقاومت فلسطین و ترویج اتهامات واهی همچون بریدن سر کودکان اسرائیلی توسط رزمندگان فلسطینی متوسل شد.

درحالی که اشغالگران حتی یک روز هم نتوانستند این دروغ خود را تبلیغ کنند و ادعاهای کذب آنها بلافاصله توسط خود رسانه‌های آمریکایی و عبری فاش شد، شب گذشته همه دنیا با چشم خود تصاویر مافوق تصور بشری از صحنه‌های جنایت هولناک رژیم غاصب در بیمارستان المعمدانی را دیدند؛ جایی که اجساد صدها کودک فلسطینی درحالی که سرشان از بدن جدا و همه اعضای بدنشان متلاشی شده، در خون غلتیده و کف بیمارستان افتاده است.

بیشتر بخوانید  اگر یک روز از عمرم باقی باشد، آرزو دارم به مردم سیستان خدمت کنم

بعد از محکومیت گسترده و خشم ملت‌های جهان از این جنایت تاریخی که به مثابه یک سیلی بزرگ به حقوق بشر و همه قوانین بین‌المللی است اشغالگران تلاش کردند با این ادعای مضحک و دروغین که جهاد اسلامی از بیمارستان المعمدانی به عنوان انبار سلاح استفاده می‌کرد و بر اثر اصابت یک راکت اسرائیلی به اطراف بیمارستان، این مکان منفجر شده است، جنایت ضد بشری خود را توجیه کنند.

گروه‌های فلسطینی از جمله جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی در صدد یافتن توجیهی برای بمباران سایر بیمارستان‌ها و فرار از مسئولیت خود در این جنایت شنیع است تاکید کردند همه مستندات موجود نشان می‌دهد که حمله وحشیانه شب گذشته به بیمارستان المعمدانی یک عملیات تهاجمی و عامدانه و از پیش‌برنامه‌ریزی شده بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link