۱۴۰۳-۰۳-۰۲ ۸:۰۱ ق.ظ

دستگیری اعضای گروهک تروریستی انصار الفرقان در قصرقند

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۲ عضو مسلح گروهک تروریستی انصار الفرقان با رصد اطلاعاتی دقیق ماموران پلیس خبر داد.

 

سردار دوستعلی جلیلیان گفت: در پی شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی مشخص شد ۲ عضو از گروهک تروریستی انصار الفرقان در محور شهرستان قصرقند به تلنگ با ۲ خودرو درحال تردد می‌باشند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در ادامه پس از رصد لحظه به لحظه‌ای اقدامات و تحرکات این افراد، سرانجام پس از شناسایی و با اشراف دقیق اطلاعاتی طی یک عملیات منسجم و هماهنگ، افراد منافق دستگیر می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این افراد که دارای تابعیت ایرانی می‌باشند با یک برنامه ریزی هدفمند عصر روز گذشته در این منطقه اقدام به شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند برای گروهک تروریستی انصار الفرقان به همراهی ۲ نفر دیگر کرده اند.

سردار جلیلیان در پایان با اشاره به توقیف خودرو‌های آنان و معرفی به مراجع قضایی تصریح کرد: با توجه به سرنخ‌های بدست آمده دستگیری اعضای دیگر این گروهک تروریستی در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.

بیشتر بخوانید  مقام های آمریکایی: ایران دستور حمله به پایگاه ما را صادر نکرده است