۱۴۰۳-۰۳-۲۴ ۹:۵۰ ب.ظ

در پرسپولیس فعلا خبری از پول نیست

[ad_1]

کد خبر : ۱۹۵۹۴۶۷ | ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۲۵ | ۶۶۲ بازدید | ۱۳ دیدگاه

گزارشی از آخرین وضعیت بحرانی قهرمان

در حالی که مدیران رده بالای باشگاه پرسپولیس به انحا مختلف از حل مشکلات مالی بازیکنان گفتند اما هنوز هیچ اتفاق مثبتی رخ نداده است.

در پرسپولیس فعلا خبری از پول نیست

به گزارش “ورزش سه” بعد از اعتراض ۵ بازیکن  پرسپولیس (به نمایندگی از کل تیم) به پرداخت نشدن مطالبات‌شان و البته ذکر بی‌توجهی مدیران باشگاه به شرایط آنها، درویش و شهریاری، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌ها و اطلاعیه‌های مختلف به مشکلات باشگاه برای درآمدزایی یا گرفتن حق و حقوق خود اشاره کردند. 

* آخر هفته 

بعد از اعتراضی که در میکسدزون ورزشگاه یادگار در پایان بازی با تراکتور انجام شد، تمرینات پرسپولیس برای مدت دو روز (جمعه و شنبه) تعطیل بود اما پرسپولیسی‌ها از روز یکشنبه تمرینات خود برای دیدار با ذوب‌آهن را استارت زدند. پرسپولیسی‌ها در حالی تمرینات‌شان را از سر گرفتند که انگار نه خانی آمده و نه خانی رفته است. در تمرین پرسپولیس مثل روزهای قبل هیچ‌کس از بی‌پولی و پرداخت نشدن مطالبات حرفی نمی‌زد اما همان روز یکشنبه مثل تمام هفته‌های اخیر به اعضای تیم گفته شد احتمالاً تا آخر هفته باشگاه پرداختی خواهد داشت.  
هر چند اندازه پرداختی‌های باشگاه طبق وعده‌های چند هفته اخیر متفاوت بوده و شامل بخشی از آپشن‌های فصل قبل و قرارداد فصل جدید می‌شد اما این بار گفته شد احتمالاً ۱۰ درصد از رقم قرارداد فصل جدید به اعضای تیم پرداخت خواهد شد. البته که بازیکنان پرسپولیس خیلی به دریافت پول تا آخر همین هفته امیدوار نیستند چرا که می‌گویند هر هفته همین صحبت مطرح می‌شود اما خبری نمی‌شود.  

بیشتر بخوانید  مصدومیت بد موقع ستاره فولاد

*خبری از پول در باشگاه نیست 

بازیکنان پرسپولیس حدود دو ماه است پولی دریافت نکرده‌اند. آخرین پرداختی باشگاه به آنها همان ۱۳-۱۲ درصد باقی مانده قرارداد فصل قبل‌شان بود که حدود دو ماه قبل پرداخت شد. بعد از آن، همه تا شروع فصل جدید منتظر دریافت آپشن‌ها بودند اما دو هفته از فصل گذشت و حالا بخشی از قرارداد فصل جدید هم به مطالبات آنها اضافه شده است و البته واقعاً معلوم نیست آخر این هفته به آنها پرداخت شود. از طرفی بازیکنان و کادر فنی با اطلاع از اینکه راه‌های کسب بودجه بر باشگاه بسته شده زیاد درباره پول حرف نمی‌زنند چون می‌دانند وقتی پولی در باشگاه نیست دنبال چه چیزی باشند؟ 

1913473

*بردهایی که پاداش  ندارند 

حساب باشگاه پرسپولیس دوباره بسته شده است. حتی اگر پولی هم فراهم شود تا حساب باشگاه باز نشود خبری از پرداختی تازه نخواهد بود. از سوی دیگر پرسپولیس در دو بازی فصل جدید برنده شده و طبق روال فصول گذشته دو پاداش برد هم به مطالبات آنها اضافه شده است اما انگار فرمول پرداخت پاداش این فصل تغییر کرده است و هر بردی پاداش ندارد.  
بعد از برد آلومینیوم هیچ صحبتی از پاداش نشد اما پس از پیروزی در تبریز رسانه رسمی باشگاه اعلام کرد در جلسه هیئت مدیره پنجشنبه هفته قبل مقرر شده برای این برد پاداشی شامل اعضای تیم شود. این یعنی که احتمالاً این فصل فقط پیروزی در بازی‌های بزرگ و مهم آن هم با تصویب هیأت مدیره پاداش خواهد شد و بازیکنان برای هر پیروزی در هر مسابقه‌ای نمی‌توانند طلب پاداش کنند.

بیشتر بخوانید  مهاجم تیم ملی عراق به نساجی پیوست (عکس)

[ad_2]
Source link