۱۴۰۳-۰۳-۰۸ ۵:۱۵ ب.ظ

خشم و حرفهای تند کاپیتان سابق استقلال در تلویزیون

تیم استقلال با شکست در ضربات پنالتی مقابل فولاد از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی بازماند. پیروز قربانی، بازیکن اسبق تیم استقلال تهران که به عنوان کارشناس در برنامه فوتبال برتر حضور یافته بود بلافاصله پس از شکست آبی ها در فینال جام حذفی در حالی که به شدت عصبانی بود، انتقادات تندی از مدیریت باشگاه استقلال داشت. مشروح صحبت های او را در ادامه می خوانید:

 

استقلال یک فصل مسخره داشت

یک چیزهایی را بالاخره باید بگوییم. با مسخره بازی نمی شود قهرمان شد. عذر می خواهم که این کلمه را استفاده می کنم ولی استقلال یک فصل مسخره داشت؛ مدیریت مسخره! این تیم، تیم جام ندیده ای نیست. این را خدمت دوستانی می گویم که الان خوشحالی می کنند. استقلال جام های زیادی برده و بازهم می برد. ولی تا وقتی که این فضا و روند در استقلال حاکم است هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. هیچ جای دنیا مدیریت این همه با تیم فاصله ندارد. بعد انتظار دارند که سرمربی با تیم قهرمان شود. یکی از ارکان قهرمانی تیم مدیریت است؛ الان آقای آذری را دیدیم ولی مدیران استقلال کجا هستند؟

باید پول بدهید تا به سمت استقلال بیایید

هر کدام شان می آیند استقلال استفاده می کنند و پولی هم خرج می کنند. باید شما پول خرج کنید تا سمت استقلال بیایید. تا هم از استقلال می روند سریع در کانال ها استوری می گذارند که ما فلان بودیم؛ چیزی نبودید و هر چه شدید از استقلال بوده و باید پول بدهید تا به سمت استقلال بیایید. ببخشید که من این حرف را می زنم ولی الان فکر میلیون ها هواداری هستم که به خاطر یکسری آدم نابلد که با روابط سیاسی به استقلال می آیند، ناراحتی می کشند. این افراد در مدیریت استقلال حضور می یابند اما هیچ کاری انجام نمی دهند. آدم هایی که این ها را به استقلال می آورند و پست و مقام می دهند باید جوابگو باشند. این ها می روند یک جای دیگر پست می گیرند و همین آش و همین کاسه است.

بیشتر بخوانید  تعویق لیگ، یک بازیکن را خنداند! (عکس)

 

 

 

 

استقلال تیم جام ندیده ای نیست

استقلال تیم جام ندیده ای نیست. بازهم جام می آورد. یک انتقاد از فرهاد مجیدی بکنم. استقلال این همه پیشکسوت دارد زشت است که با سه نفر اداره شود. من نمی دانم که چگونه است. اصلا چنین چیزی در دنیا نداریم. باید به بازیکن سرویس داد؛ استقلال ۳۰ بازیکن دارد با ۳ کادر نمی شود به این بازیکنان سرویس داد. الان من داشتم نگاه می کردم استقلال روی نیمکتش کسی نداشت. دوستانی که هستند زحمت می کشند ولی باید جوری باشد که از لحاظ روحی روانی روی بازیکن تاثیر بگذراند.

 

مدیر کجاست که مربی پاداش می دهد؟

یک تیم برای این که موفق باشد باید کارش از اول روی حساب و کتاب باشد. مگر می شود که مربی از جیب خودش پاداش بدهد؟ چنین چیزی مگر داریم؟ آن مدیر پس چه کاره است؟ شان و شخصیتش کجاست؟ برای شخصیت حقیقی مدیرعامل استقلال احترام قائلم اما شخصیت حقوقی او متعلق به من و ۵۰ میلیون هوادار است. شما با این روش مدیریتی به صندلی ات خیانت کرده ای!

 

اگر هدف شان سرگرمی است، فیلم کمدی بسازند!

هدف ما از فوتبال چیست؟ استقلال چند وقت دیگر با الهلال بازی دارد. طبیعی است که از استقلال جلوتر است. آنجا میلیون ها دلار خرج می کنند چون هدف شان چیز دیگری است. اینجا سازمان بازرسی می گوید که فلان قرارداد را نبندید. تعطیلش کنید! نباید فوتبال را با ورزش های دیگر مقایسه کنید. فوتبال را باید با فوتبال سایر کشورها مقایسه کنید. اگر هدف تان فقط سرگرمی است فیلم کمدی بسازید و فوتبال را تعطیل کنید ولی اگر می خواهید نشان دهید که ما هستیم باید سرمایه گذاری کنند. بازی های المپیک نشان داد که همه خدا دارند و مردم شان برای موفقیت دعا می‌کنند و کسی موفق است که بیشتر کار کند.