۱۴۰۳-۰۳-۲۴ ۹:۵۹ ب.ظ

خشم فرماندهان نظامی ارتش اسرائیل از مداخلات همسر نتانیاهو در تصمیمات جنگی و نظامی

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خبرها از تشدید شکاف ها میان رهبران سیاسی و نظامیان اسرائیلی بر سر سناریوهای آتی جنگ در نوار غزه حکایت دارد.

در همین راستا شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع ارشد آگاه در حزب لیکود، حزب متبوع بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل مدعی شد که افزایش سطح دخالت های سارا نتانیاهو، همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سیاستگذاری‌های جنگی به ویژه نبرد اخیر در غزه، خشم فرماندهان ارتش اسرائیل را برانگیخته است.

ارتش رژیم صهیونیستی , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , بنیامین نتانیاهو , طوفان الاقصی ,

ناتوانی شخص نتانیاهو در اداره امور سیاسی پس از تحمل ۳۹ هفته اعتراضات داخلی علیه کودتای قضایی کابینه وی از یک سو و غافلگیری ناشی عملیات بزرگ طوفان الاقصی که به بحران بی اعتمادی به کابینه وی را تشدید کرده است از سوی دیگر سبب شده تا همسر نتانیاهو بکوشد تا با مداخله بیشتر در امور سیاسی و فرایندهای مرتبط با تصمیم سازی، اداره امور را به دست گیرد و به همین منظور در جلسات مشترک با فرماندهان ارشد نظامی و امنیتی حضور یابد.

ارتش رژیم صهیونیستی , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , بنیامین نتانیاهو , طوفان الاقصی ,

این در حالی است که در هفته‌های گذشته نیز اخباری مبنی بر عدم سلامت روانی نتانیاهو و همسرش سارا به بیرون درز پیدا کرده بود.

پیش از این نیز پایگاه صهیونیستی «واللا»  اعلان کرده بود علت اصلی بستری شدن سارا نتانیاهو در بیمارستان در هفته‌های گذشته، مشکلات روحی و روانی شدید بوده است.

انتهای پیام/+

[ad_2]

Source link

بیشتر بخوانید  قیمت روز ارزهای مبادله ای/ دلار چند شد؟- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم