۱۴۰۳-۰۳-۰۲ ۷:۴۹ ق.ظ

حملات تلافی جویانه مقاومت عراق علیه صهیونیست ها در اربیل و جولان اشغالی

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز پنجشنبه طی دو بیانیه از هدف قرار دادن مراکز و تأسیسات رژیم اسرائیل در جولان اشغالی سوریه و اربیل خبر داد.

رسانه‌های رژیم اسرائیل ساعتی پیش از وقوع انفجار به‌دنبال منفجر شدن یک پهپاد انتحاری در جولان اشغالی سوریه خبر دادند و منشأ این پهپاد را سوریه معرفی کردند.

مقاومت اسلامی عراق دقایقی بعد از اعلام این خبر طی بیانیه‌ای از حمله به یکی از شهرکهای صهیونیست‌نشین در جولان اشغالی سوریه خبر داد. در بیانیه منتشرشده مقاومت عراق تصریح شده است: رزمندگان مقاومت در ادامه خط‌مشی مقاومت در برابر اشغالگری و حمایت از مردم غزه و در پاسخ به کشتارهایی که رژیم اشغالگر در حق غیرنظامیان فلسطینی اعم از کودکان، زنان و سالخوردگان مرتکب می‌شود، با استفاده از تسلیحات مناسب، به هدفی حیاتی در مناطق اشغالی در جنوب شهرک «الیاد» حمله کردند.

مقاومت اسلامی عراق در پایان همچنین بر تداوم حملات خود برای در هم کوبیدن اهداف و سنگرهای دشمن تأکید کرد.

حمله مقاومت عراق به یک مرکز جاسوسی صهیونیست‌ها در اربیل

مقاومت اسلامی عراق همچنین در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد: مجاهدان و رزمندگان ما، سحرگاه دیروز چهارشنبه در واکنش به کشتارهای صهیونیستها، به یک مرکز فنی جاسوسی وابسته به این رژیم در نزدیکی اربیل در شمال عراق حمله کردند.

انتهای پیام/+

[ad_2]

Source link

بیشتر بخوانید  علائم وجود میکروب در معده + روش درمان