۱۴۰۳-۰۳-۰۶ ۳:۵۹ ق.ظ

حماس از عملیات شهادت طلبانه یک فوتبالیست استقبال کرد

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، عملیات قهرمانانه شهید مجاهد احمد علیان، از ساکنان شهرک المکبر در قدس اشغالی را در ایست بازرسی نظامی موسوم به «مزموریا» واقع  در جنوب قدس اشغالی را تبریک گفت.
 
در بیانیه حماس آمده است: «این عملیات، واکنشی طبیعی از جانب فرزندان ملت ما به کشتارها و جنایت‌های نازیستی رژیم اشغالگر صهیونیستی در نوار غزه و سرتاسر فلسطین بود و  نشان از آن است که  ما ملت فلسطین ، همچنان به مقاومت در برابر اشغالگری در هر نقطه از سرزمینمان ادامه خواهیم داد.

جنبش حماس در پایان از فرزندان ملت فلسطین در کرانه باختری و  اراضی داخل فلسطین اشغالی درخواست کرد به هر وسیله ممکن  به عملیات بیشتر و درگیری با دشمن صهیونیستی مبادرت کنند.

جنبش مقاومت اسلامی |حماس , فلسطین ,

شب پنجشنبه شهید احمد علیان در واکنش به جنایت‌های صهیونیست‌ها در کرانه باختری و غزه دست به عملیات استشهادی زد که در اثر آن دو صهیونیست در شهر قدس  اشغالی زخمی شدند. شهید احمد از بازیکنان فوتبال مطرح در فلسطین بوده است.

آخرین پست شهید: خوشا به حال آنان که شهادت را برگزیدند

احمد علیان قبل از انجام عملیات شهادت طلبانه، در آخرین پست خود در فضای مجازی نوشت خوشا به حال آنان که ملاقات با خدا را آرزو کردند و آفرین بر کسانی که شهادت را برگزیدند.

جنبش مقاومت اسلامی |حماس , فلسطین ,

او همچنین به بخشی از آیه شریفه سوره توبه اشاره کرده است که ترجمه آن از این قرار است: [با آنان بجنگید؛ خدا آنان را به دست‏ شما عذاب و رسوای‌شان مى‌‏کند و شما را بر آن‌ها پیروزى مى‌‏بخشد] و دلهاى گروه مؤمنان را خنک مى‏ گرداند.

بیشتر بخوانید  روسیه قصد کشورهای اروپایی برای عدم لغو تحریم های ایران را محکوم کرد- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link