۱۴۰۳-۰۳-۰۶ ۳:۵۰ ق.ظ

بمب بزرگ اتحاد کلباء و مجیدی خنثی شد

[ad_1]

کد خبر : ۱۹۵۵۰۱۱ | ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۸ | ۳۳٫۵K بازدید | ۸ دیدگاه

خبری از سعید عزت‌اللهی نبود

برخلاف اعلام برخی از رسانه‌های اماراتی، اوانیلدو فرناندز به جای سعید عزت اللهی راهی اتحاد کلباء شد.

بمب بزرگ اتحاد کلباء و مجیدی خنثی شد

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی تیم‌های بزرگ فوتبال ایران در ماه‌های اخیر تلاش گسترده‌ای را برای به خدمت گرفتن سعید عزت اللهی انجام دادند، خبر غیرمنتظره توافق این ملی پوش با اتحاد کلباء از عصر جمعه در رسانه‌ها منتشر شد که تعجب همه را به دنبال داشت.

فقط ۶ ماه از مدت زمان قرارداد این ملی پوش ایرانی با وایله بولد کلاب باقی مانده و تیم‌های مدعی فوتبال ایران از جمله استقلال، پرسپولیس و سپاهان به شدت خواستار جذب این بازیکن بودند و حتی درخواست رسمی خود برای جذب عزت اللهی را به باشگاه دانمارکی ارسال کردند که این مسئله منجر به افزایش رقم درخواستی وایله شد.

از سوی دیگر نیز وایله در بازی‌های اخیر خود، نام عزت اللهی را در فهرست خود قرار نداد و گفته می‌شد که آنها ملی پوش ایرانی را تحت فشار گذاشته‌اند که یا قراردادش را با این تیم تمدید کند یا با رقم مناسبی که رضایت این باشگاه دانمارکی را به دنبال داشته باشد، راهی تیم دیگری شود.

عصر جمعه، باشگاه اتحاد کلباء در شبکه‌های اجتماعی خود تصویر مبهم و سیاه شده‌ای از بازیکن جدید خود را منتشر کرد و تنها به این موضوع بسنده کرد که فرد مذکور، قرار است شماره ۶ ببرها را در فصل جدید بر تن کند. دقایقی بعد، یکی از صفحات هواداری باشگاه اتحاد کلباء مدعی شد خرید جدید این تیم عزت اللهی است. خبری عجیبی که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

بیشتر بخوانید  بایرن خواهان قرض‌گرفتن مدافع منچسترسیتی در زمستان
1905288

اما در آخرین ساعات روز جمعه، باشگاه اتحاد کلباء به صورت رسمی از خرید جدید و شماره ۶ خود خبر داد که بر خلاف انتظارها، این فرد اوانیلدو فرناندز نام دارد.

1905289

این مدافع اهل کیپ ورد که در تیم ویزلا پرتغال حضور داشت، با عقد قراردادی رسمی به اتحاد کلباء پیوست تا به عنوان شاگرد فرهاد مجیدی برای ببرها به میدان برود.


[ad_2]
Source link