۱۴۰۳-۰۳-۲۴ ۸:۵۶ ب.ظ

ایرانی ناشناخته لیگ قهرمانان اینجاست

[ad_1]

کد خبر : ۱۹۶۰۲۷۲ | ۰۳ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۰۰ | ۱٫۳K بازدید | ۱ دیدگاه

حق‌نظری: دوست داشتم با نیمار هم‌گروه شویم

سیاوش حق‌نظری، هافبک آلمالیق ازبکستان، مهمان ناخواسته لیگ قهرمانان آسیا در گروه الاتحاد و سپاهان خواهد بود.

ایرانی ناشناخته لیگ قهرمانان اینجاست

به گزارش “ورزش سه”، آلمالیق ازبکستان با پیروزی در دو دیدار پلی‌آف مقابل السیب عمان و العربی قطر موفق شد تا خود را به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برسانند. سیاوش حق نظری هافبک ایرانی که سابقه بازی در تیم‌های پایه پرسپولیس و همچنین بزرگسالان ملوان را دارد یکی از ستاره‌های این تیم ازبک است. آن‌ها در حالی توانستند العربی قطر را با تمام ستارگان چون رافینیا، عمر السوما و یوسف مساکنی و عبدو دیالو شکست بدهند که کمتر کسی فکر می‌کرد ازبکستان بتواند با چهار نماینده در مرحله گروهی حاضر باشد.

آلمالیق ازبکستان در گروه سوم رقابت‌ها همراه با الاتحاد عربستان، سپاهان ایران و نیروی هوایی عراق حضور خواهند داشت و یکی از سخت‌ترین گروه‌های این فصل لیگ قهرمانان را تشکیل داده‌اند.

گفت‌وگو ویژه ورزش سه با سیاوش حق‌نظری بازیکن ایران آلمالیق را با هم مرور می‌کنیم.

بولت سرشاخهمشکل سربازی و‌ حضور در ملوان

اولین باری که از ایران رفتم عضو تیم ملی نوجوانان بودم، رفتم آمریکا و برای برای بازی‌های آسیایی به ایران برگشتم، همان زمان از هلند پیشنهاد داشتم اما به خاطر مشکل سربازی نتوانستم از کشور خارج شم، اون زمان به این شکل نبود که خیلی راحت بشه مسئله را برطرف کرد یا وقت بگیری و بعداً برطرف کنی، مجبور شدم بمونم ایران. آن زمان آقای قلعه‌نویی مربی تیم ملی بود و زمان آقای اکبر محمدی من رفتم ملوان برای سربازیم بازی کنم.

بیشتر بخوانید  نظرسنجی؛ ایران- عراق را پیش‌بینی کنید
1915188

بولت سرشاخهرفتم اوکراین اما جنگ شد

بعد از دو فصل سربازی رفتم اوکراین و خیلی از نزدیکانم اعتقاد داشتند که تصمیم من اشتباه بوده چون از تیم‌های لیگ برتری پیشنهاد داشتم اما تصمیم گرفتم به لیگ ۲ اوکراین بروم و از صفر شروع کنم، سه و نیم فصل اوکراین بودم و بعد از اینکه جنگ اوکراین به لیگ ازبکستان پیوستم، این دومین فصلی است که در این لیگ هستم.

1915191

بولت سرشاخهوضعیت لیگ ازبکستان

ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا ۴ نماینده دارد و این نشان از قدرت این لیگ است. آنها برنامه‌ریزی دقیقی دارند و پیشرفت کرده‌اند، سه فصل است که در لیگشان وی ای آر دارند و ورزشگاهایشان مناسب برگزاری مسابقات باکیفیت است.

1915190

بولت سرشاخهتقابل با رافینیا در پلی آف جذاب بود

دو بازی سخت در پلی آف داشتیم و دیدار با العربی به واسطه حضور رافینیا و عبدو دیالو که در پاری سن ژرمن حضور داشت، برای ما جذاب بود، اما توانستیم خوب بازی کنیم و به حقمان برسیم تا در لیگ قهرمانان آسیا دنبال رویاهای خود باشیم.

1915187

بولت سرشاخههمگروهی با سپاهان در آسیا

تیم الاتحاد بازیکنان کلاس جهانی خوبی دارد، برای هر فوتبالیست جالب است که مقابل این بازیکنان به میدان برود انگیزه خوب برای حضور در مقابل آنها دارم اولین دیدار باید مقابل الاتحاد به میدان برویم، در دومین بازی هم باید به مصاف سپاهان برویم که حس خیلی خاصی دارم که در ایران مقابل هم‌بازیانم در تیم ملی نوجوانان و جوانان بروم.

بولت سرشاخهکریم بنزما و الاتحاد

همان‌طور که گفتم این تیم ستارگان کلاس جهانی دارد، تقابل با بنزما انگیزه مضاعف به ما می‌دهد و خود من علاقه‌مند بودم تا در مقابل الهلال و نیمار قرار بگیریم، حضور مقابل بازیکنان بزرگ مثل نیمار، میتروویچ و نوس انگیزه مضاعفی به دیگر بازیکنان داخل میدان می‌دهد اما اکنون تقابل با الاتحاد با بازیکنانی مثل بنزما، کانته و رومارینهو نیز جذاب است.

بیشتر بخوانید  یحیی و ۵ برد متوالی برای سه جام

بولت سرشاخهبازی در تیم ملی و لیگ برتر

آرزوی حضور در تیم ملی ایران را دارم و نهایت تلاشم را می‌کنم تا در بازی‌های لیگ قهرمانان بازی‌های خوبی انجام بدهم و بتوانم نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم. اما برای حضور در لیگ ایران علاقه‌مند هستم که فوتبالم را در کشور خودم و در کنار خانواده‌ام دنبال کنم، اما برای اهدافی که دارم فعلا قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارم.

1915189

بولت سرشاخهارتباط با بازیکنان ایرانی

 با شهاب زاهدی رفاقت نزدیکی دارم. از بین بازیکنان سپاهان هم با پیام نیازمند در ارتباط هستم، اما با دیگر بازیکنان و همبازیان دوران نوجوانان و جوانانم هم گهگاهی در اینستاگرام در ارتباطم.


[ad_2]
Source link