۱۴۰۳-۰۳-۲۴ ۸:۵۱ ب.ظ

آزادراه تهران-شمال بازگشایی شد/ بازگشایی جاده چالوس در محدوده شهرستانک-چالوس

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،  بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای  آزادراه تهران – شمال و محور کرج – چالوس (حد فاصل شهرستانک تا چالوس) (رفت و برگشت) که به‌دلیل ریزش کوه تا اطلاع بعدی مسدود اعلام شده بود، بازگشایی شد.

محور کرج – چالوس حوزه استان البرز حد فاصل کرج تا شهرستانک کماکان مسدود است.

به گزارش تسنیم، مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال نیز عصر دیروز درباره ممنوعیت تردد در این آزادراه به تسنیم گفته بود: سازه‌های آزادراه تهران-شمال در بارش‌های اخیر به خوبی عمل کرده است. در ۲ مقطع تردد در آزادراه تهران-شمال محدود شد؛ مرحله اول پنجشنبه گذشته بود که به دلیل بارش‌های اطراف سد کرج ، تردد وسایل نقلیه از کرج به شهرستانک در جاده چالوس ممنوع شد.

شهسواری افزود: در زمان ممنوعیت تردد در این محدوده، مردم از آزادراه تهران-شمال استفاده می‌کردند و تردد به شمال برقرار بود. مرحله دوم محدودیت تردد مربوط به روز شنبه هفته جاری است که حوالی سیاه‌بیشه در جاده چالوس (در استان مازندران) ریزش داشتیم.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال بیان کرد: این اتفاق باعث شد تا با دستور پلیس راهور و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ممنوعیت تردد در آزادراه تهران-شمال برقرار شود که تا کنون نیز ادامه داشته است.

شهسواری گفت: مشکل جاده چالوس در محدوده هریجان در استان مازندران تا فردا برطرف شده و در صورت حل مشکل در استان مازندران تردد در آزادراه تهران شمال امکان پذیر خواهد بود.

بیشتر بخوانید  دایی در واکنش به شکسته شدن رکوردش: کریس، تو بهترینی