۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۱:۴۳ ب.ظ

هشدار یمن به آمریکا و اسرائیل: هرگونه اقدام خصمانه علیه یمن پیامدها و هزینه های سنگین به همراه خواهد داشت

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، علی القحوم عضو انصارالله تصریح کرد: عملیات بزرگ، تاثیرگذار و راهبردی یمن در ضربه زدن به اسرائیل در راستای حمایت از فلسطین تا پیروزی آن و زوال و نابودی رژیم اشغالگر ادامه خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد آن که کشتیرانی بین المللی را تهدید می کند، حضور نظامی گسترده آمریکا و اسرائیل و  دیگر کشورهای غربی در باب المندب و دریای سرخ است.

القحوم گفت حضور نظامی آمریکا و اسرائیلی غربی، نظام تک قطبی و تحمیل سلطه غربی بر آبراهه های بین المللی دریایی مهم و استراتژیک را تحکیم می بخشد.

وی افزود یمن شریک و مسئول در زمینه حمایت از کشتیرانی دریایی بین المللی بر اساس قوانین بین المللی است.

القحوم تاکید کرد مسئله فلسطین، قطب نماست و تهدیدها و هشدارهای آمریکایی، غربی اسرائیلی هر اندازه که باشد، هرگز از آن دست برنخواهیم داشت.

وی در واکنش به تهدیدهای آمریکا گفت آن کس که پوشش و حمایت برای اسرائیل فراهم کرده، باید ضربات را دریافت کند، ما از هیچ تلاشی و ارائه امکاناتی در راه یاری فلسطین و غزه دریغ نخواهیم کرد.

عضو انصارالله هشدار داد هرگونه تحرکات خصمانه علیه یمن، عواقب و پیامدهای وخیم و هزینه های سنگین به همراه خواهد داشت.

وی تاکید کرد یمن تمام عوامل قدرت و بازدارندگی را در اختیار دارد که به آن اجازه می دهد نقش محوری و تاثیرگذار در معادلات بین المللی داشته باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

بیشتر بخوانید  نامه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به قالیباف درباره نرخ خوراک پتروشیمی- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم