[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب‌الله طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی اعلام کرد نبرد ما با اشغالگران در جبهه جنوب لبنان تا زمانی که تجاوزات علیه غزه متوقف نشود ادامه خواهد داشت.

شیخ قاووق افزود، تنها راهی که می‌تواند دشمن را مجبور به توقف تجاوزات آن علیه غزه کند، پیروزی مقاومت در میدان است. ما با هماهنگی با مقاومت در غزه و کل منطقه، اشغالگران را شکست خواهیم داد و یک پیروزی بزرگ برای امت اسلامی رقم می‌زنیم و به معادلات و راهبردهایی می‌رسیم که انشاالله ما را به آزادی فلسطین نزدیک خواهد کرد.

این مسئول حزب‌الله تصریح کرد، دشمن صهیونیستی که در غزه درمانده و بحران‌زده شده، روستاها و مناطق جنوبی لبنان را مورد تجاوز قرار می‌دهد. اشغالگران در عین حال که مشغول تهدیدات واهی علیه لبنان هستند به خودشان می‌لرزند؛ زیرا می‌دانند که جنگ با لبنان بسیار سخت‌تر و شدیدتر خواهد بود.

وی گفت، نظامیان ارشد رژیم اشغالگر اعتراف می‌کنند آنچه اسرائیل در این مرحله بیش از همه از آن می‌ترسد رویارویی گسترده با حزب‌الله است؛ زیرا صهیونیست‌ها از قدرت و معادلات مقاومت کاملا آگاهند و به خوبی می‌دانند که موشک‌ها و پهپادهای مقاومت اسلامی در لبنان می‌تواند به همه شهرها و شهرک‌ها و فرودگاه‌ها و همه مواضع راهبردی اسرائیل در اراضی اشغالی فلسطین برسد.

شیخ قاووق در پایان تاکید کرد، مقاومت آمادگی کامل برای مقابله با هر تهدیدی را دارد و برای احتمالات گسترش جنگ نیز کاملا آماده است. هر اندازه که دشمن تجاوزات خود را تشدید کند، مقاومت پاسخی شدیدتر به آن خواهد داد و با معادله چشم در برابر چشم، آوارگی در برابر آوارگی و ویرانی در برابر ویرانی مقابل دشمن می‌ایستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *