۱۴۰۳-۰۴-۲۳ ۱:۵۴ ب.ظ

جلسه ویژه شورای رقابت برای بررسی دستور رئیس جمهور/ قیمت خودروهای مونتاژی برمی گردد؟- اخبار خودرو – اخبار اقتصادی تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رئیس جمهور در جلسه یکشنبه ۲۵ تیرماه هیئت دولت در خصوص قیمت خودروهای مونتاژی اعلام کرده است: “شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ معاون اول رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و صمت را مأمور بررسی و اصلاح این روند کرد.”

هنوز وزارت صمت و اقتصاد اظهار نظر رسمی خود را نسبت به دستور رئیس جمهور اعلام نکرده، اما شورای رقابت قرار است فردا سه‌شنبه ۲۷ تیرماه در جلسه ویژه دستور رئیس جمهور را بررسی و قیمت خودروهای مونتاژی را تعیین تکلیف کند.

به گزارش تسنیم، در دومین مرحله افزایش قیمت خودروهای مونتاژی که ۱۷ تیرماه توسط شورای رقابت اعلام شد شرکت‌های خصوصی در قالب اطلاعیه‌ای از مشتریان خود درخواست کردند تا نسبت به تکمیل وجه یا واریز پیش‌پرداخت اقدام کنند که با دستور رئیس جمهور مشتریان این خودروها بلاتکلیف بوده و نمی‌دانند در نهایت قیمت خودروهای ثبت نامی چقدر است تا نسبت به خرید آنها اقدام یا انصراف خود را اعلام نمایند.

انتهای پیام/؛

[ad_2]

Source link

بیشتر بخوانید  افتضاح پدافند هوایی در عمق سرزمین‌های اشغالی کابوس اسرائیل را تکمیل کرد / از انفجار در کارخانه تولید سوخت موشک تا شیرین‌کاری پاتریوت بر فراز دیمونا +تصاویر